AZS Koszalin Vs Stelmet Zielona Góra

Ratownicy z Koszalińskiego Sztabu Ratownictwa w ubiegłą sobotę dokładnie dnia 26 . 01 . 2013 r. na obiekcie hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Śniadeckich w Koszalinie  po raz kolejny dbali o bezpieczeństwo zawodników rozgrywających spotkanie oraz kibiców . Stało się już tradycją że popularni akademicy na swojej ziemi potrafią walczyć do ostatku sił , przez całe czas niesieni dopingiem swoich wiernych kibiców .

Całe spotkanie mimo wszystko to przewaga gości prowadzenie po I kwarcie ( 24 : 16 ) , do przerwy jednak akademicy zdołali poprawić grę i doskoczyć na jedno oczko straty II kwarta ( 37 :36 ) i tak przez całe spotkanie goście odskakiwali na parę oczek przewagi a akademicy odrabiali straty . Czwarta kwarta spotkania a na tablicy wynik remisowy i dopiero dogrywka mogła wyłoniła zwycięzcę . Dogrywkę oraz cały mecz wygrała drużyna gości ( 85 :80 ) .

Galdiator's Day Free Style Motocross Show :

Emocje, adrenalina, podniecenie to wszystko dostarczały widzom dzisiejsze pokazy kierowców Galdiator's Day Free Style Motocross Show odbywające się w koszalińskim Motoparku .

Nasi ratownicy nie musieli interweniować, chociaż pokaz dachowania, skoków motocrossowych na wysokość, przeskakiwanie przez płonące obręcze, skoki motocrossowe na odległość czy pokazy jazdy na dwóch kołach zapierały dech w piersiach .

Uczestnicy Flott Cascaders Team dali taki pokaz swoich umiejętności kaskaderskich, że nie ma słów by to opisać .

To po prostu trzeba zobaczyć !!

Eliminacje EuroBasket 2013 mecz Polska- Finlandia :

Wczoraj nasi ratownicy brali udział w zabezpieczeniu meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Europy EuroBasket 2013 Polska- Finlandia odbywającym się w nowym koszalińskim obiekcie: hali widowiskowo- sportowej przy ulicy Śniadeckich.

Gra była bardzo wyrównana, chociaż w niektórych fragmentach nasi koszykarze musieli nadrabiać straty punktowe do reprezentacji Finlandii. Do ostatnich sekund widzowie nie wiedzieli jaki będzie ostateczny wynik tego spotkania. Po długiej i ciężkiej grze nasi koszykarze przegrali 79:81

Mimo 3 tysięcy widzów mecz przebiegał bez większych interwencji medycznych. Jedynym incydentem było potknięcie na schodach kończące się otarciem goleni, które zostało zaopatrzone.

A my, Ratownicy KSR życzymy naszym koszykarzom sukcesów w kolejnych meczach!!