Artukuły 2017

BIEG MIKOŁAJKOWY W JAMNIE

3 grudnia Biegiem Mikołajkowym na dystansi 5 km zainaugurowany został Jamneński Tour Biegowy. W słoneczny dzień, w czapkach mikołajowych na głowach, w sympatycznych przebraniach trasę pokonało 211 zawodników.

  

 Galeria zdjęć

 

GALA DISCO MIX 2017

2 grudnia zatrzęsło w posadach Halą Widowiskowo-Sportową w Koszalinie. Na jednej scenie wystąpiły gwiazdy sceny disco i dance lat 90-tych. Nie zabrakło również współczesnych przebojów disco polo.

  

 

DZIADEK DO ORZECHÓW

26 listopada w koszalińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej niało miejsce wyjątkowe wydarzenie, w którym mieliśmy przyjemność wziąć udział. W prawdziwie świąteczny klimat wprowadził nas spektakl taneczny "Dzieadek do orzechów" w wykonaniu Moscow City Ballet. Niezapomniane wrażenia!

  

  

 

MORSOWANIE W WICIU

W niedzielę 26 listopada 2017 r. w Bałtyku kąpały się morsy :) Była to wyjazdowa kąpiel w miejscowości Wicie w Gminie Darłowo. Do Wicia przyjechał Klub Morsów Wiking Postomino i Klub Morsów Darłowscy Twardziele. Nie zabrakło też morsów z różnych miejscowości powiatu sławieńskiego oraz z pobliskiego województwa pomorskiego. Mimo silnego wiatru, niskiej temperatury powietrza i wysokich fal wszyscy uczestnicy doskonale się bawili.

   

Galeria zdjęć

 

BIEG MARCHEWKOWY

25 listopada rozegrano III Bieg Marchewkowy im. Andrzeja Żukowskiego. Na dystansie 10 km ze Słowina do Bolszewa rywalizowało 118 zawodników. W tym roku po raz pierwszy organizatorem imprezy była Gmina Darłowo, której włodarze, jak zawsze, zaprosili nas do współpracy przy zabezpieczeniu medycznym.   

  

Galeria zdjęć

 

BYTOWSKA GONITWA 2017

To było duże wydarzenie dla Bytowa. Na terenie miasta i powiatu bytowskiego po raz trzeci odbyła się impreza motoryzacyjna Bytowska Gonitwa. Rajd był częścią ogólnopolskiego cyklu Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej. Pierwsza część gonitwy rozpoczęła się w sobotę, w godzinach wieczornych. Ulicami Bytowa przejechał widowiskowy pokaz. W niedzielę uczestnicy zmierzyli się z odcinkami specjalnymi. W trudnych warunkach atmosferycznych nie obyło się bez kraks, także wraz ze strażakami mieliśmy ręce pełne roboty.

  

Galeria zdjęć